EN LV EE

Naujienos ir įžvalgos

"Aon Baltic" pasirūpino "Lidl" darbuotojų sveikatos draudimu

Nuo sausio 1 d. visi „Lidl“ prekybos tinklo darbuotojai tarpininkaujant "Aon Baltic" yra apdrausti sveikatos draudimu bendrovėje „Lietuvos draudimas“.

"Aon Baltic" pasirūpino "Lidl" darbuotojų sveikatos draudimu

Nuo sausio 1 d. visi „Lidl“ prekybos tinklo darbuotojai tarpininkaujant "Aon Baltic" yra apdrausti sveikatos draudimu bendrovėje „Lietuvos draudimas“.

Kibernetinė rizika

Duomenų privatumo kaina: žvilgsnis į BDAR baudas ir taisyklių nesilaikymo sąnaudos

Šiomis dienomis istorijos apie rimtus duomenų saugumo pažeidimus – jokia ne naujiena, vis tik į pranešimus apie tai, kad 2019 m. liepą didelei bendrovei įvykdžius pažeidimą, atskleista daugiau nei 100 mln. klientų asmeniniai duomenys, buvo atkreiptas didelis dėmesys.

Daugiau

Rizika ir inovacijos

Ateities judumas: paspirtukai, dalijimasis dviračiais, autonominės transporto priemonės ir kita

Ar tai būtų pavėžėjimas, ar sujungtos viešojo transporto sistemos, ar autonominės transporto priemonės, ar elektriniai paspirtukai – keliavimo mieste būdai keičiasi. Ateities transportą formuos technologinė bei skaitmeninė pažanga, skirta tam, kad būtų galima lengviau ir efektyviau patekti iš taško A į tašką B.

Daugiau

Rizika ir inovacijos

Ar esate pasirengę rizikai? 5 industrijų patirtis.

Šiandieniniai verslo lyderiai susiduria su vis platesnėmis rizikomis – ar tai būtų bandymas panaikinti nepalankios klientų reakcijos ir reputacijos žalą išėmus produktą iš apyvartos, ar mėginimas susigrąžinti sumažėjusį pasitikėjimą, ar atsakomybės iššūkiai po duomenų pažeidimo, ar siekis būti vienu žingsneliu toliau nuo pramonės trikdžių.

Daugiau

Rizika ir inovacijos

Top 10 didžiausių šių metų rizikų bei grėsmių

Ekonominiai nuosmukiai, besikeičiančios rinkos sąlygos ir prekės ženklo bei reputacijos apsauga – tai tik keletas pavojų, kurie neleidžia vadovams ramiai miegoti naktį. Globali ir tarpusavyje susijusi ekonomika lemia tai, kad įvykiai vienoje pasaulio dalyje gali turėti didelių pasekmių kitoje pasaulio dalyje.

Daugiau

Rizika ir inovacijos

Miškų gaisrai sukelia energetikos pramonės pokyčius

Kadangi auganti klimato rizika didina stichinių nelaimių dažnį ir intensyvumą, dėl besikeičiančių oro sąlygų žymiai didėja kita grėsmė – miškų gaisrai. Per pastaruosius dvejus metus rekordiniai miškų gaisrų nuostoliai kelia vis didesnę grėsmę žmonėms, nuosavybei ir verslui.

Daugiau

Rizika ir inovacijos

2019 metų verslo tendencijos: nepastovumo valdymas ir augimo skatinimas

Ištisus metus žiniasklaidoje antraštės mirga apie uraganus, didžiulius gaisrus, „Brexit“ ir pasaulinių prekybos sutarčių perrašymą, o organizacijos mėgina suvaldyti nepastovumą, siekdamos geriausiai pasinaudoti esamomis galimybėmis.

Daugiau

Rizika ir inovacijos

Savininkas ar nuomininkas: kas skatina pokyčius automobilių pramonėje?

Ištisus dešimtmečius nuosavas automobilis daugeliui žmonių buvo tarsi perėjimo į pilnametystę simbolis. Milijonai kilometrų kelių ir greitkelių buvo pastatyti siekiant padėti vairuotojams nusigauti iš vienos vietos į kitą.

Daugiau

Ekonomika ir verslas

Perėjimas nuo „plytų“ prie „paspaudimų“: sekime paskui vartotojų elgseną

Visame pasaulyje vyksta labai brangių produktų internetinės akcijos, nuo kurių mirga visos antraštės ir, kurios patraukia mūsų dėmesį, pradedant „Vienišių diena“ (angl. Singles Day) baigiant „Kibernetiniu pirmadieniu“ (angl. Cyber Monday).

Daugiau

Kibernetinė rizika

Klaidingas supratimas apie kibernetinių rizikų draudimą

Nesvarbu, ar tai yra duomenų pažeidimas, išpirkos reikalaujanti programinė įranga, ar duomenų vagystė, vykdoma elektroninio pašto žinutėmis – įmonės susiduria su nuolat kintančiomis kibernetinėmis grėsmėmis. Kibernetiniai nusikaltimai kainuoja iki 600 milijardų JAV dolerių kasmet.

Daugiau

Kibernetinė rizika

Ar egzistuoja draudimas nuo baudų už BDAR pažeidimus šalyse, kuriose vykdote veiklą?

Organizacijos visame pasaulyje sunerimo dėl galimo finansinio Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) poveikio. Labai svarbu išsiaiškinti, kaip skirtingose jurisdikcijose yra traktuojamas draudimas nuo baudų, teisinių ir kitų išlaidų bei įsipareigojimų, susijusių su duomenų saugumo pažeidimais.

Daugiau

Ekonomika ir verslas

Dešimtmetis po finansų krizės: organizacijos siekia sumažinti riziką, kad nepasikartotų pastaroji krizė

Dabar jau prabėgo 10 metų nuo 2007–2008 m. finansinės krizės, kuri daugelio manymu, buvo didžiausia finansinė krizė nuo Didžiosios depresijos laikų. Pasibaigus krizei buvo priimti tam tikri reglamentai, kuriais siekiama užkirsti kelią krizės pasikartojimui, todėl bankai jaučiasi tvirčiau.

Daugiau

Daugiau įžvalgų

Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su aon.lt slapukų politika.

Sutinku