EN LV EE

Naujienos ir įžvalgos

Pranešimas apie registracijos adreso keitimą

Informuojame, kad draudimo brokerių įmonės UADBB „Aon Baltic“ registruotos buveinės adresas pakeistas į Karaliaus Mindaugo pr. 35, Kaunas LT-44307, Lietuva. Atkreipiame dėmesį, kad korespondencijos adresas lieka nepakitęs – A. Goštauto g. 40B, Vilnius LT-03163, Lietuva.

Pranešimas apie registracijos adreso keitimą

Informuojame, kad draudimo brokerių įmonės UADBB „Aon Baltic“ registruotos buveinės adresas pakeistas į Karaliaus Mindaugo pr. 35, Kaunas LT-44307, Lietuva. Atkreipiame dėmesį, kad korespondencijos adresas lieka nepakitęs – A. Goštauto g. 40B, Vilnius LT-03163, Lietuva.

Darbuotojų sveikata ir gerovė

Draudikai išmoko vertinti koronaviruso riziką: draudžiasi ir įmonės, ir fiziniai asmenys

Draudimas susirgus COVID-19 rinkoje tampa tokia pat įprasta paslauga kaip turto, automobilio ar kelionių draudimas. Didžiausia šalies brokerių bendrovė „Aon Baltic“, per karantiną šį draudimą pasiūliusi Lietuvos įmonių darbuotojams, jau vasaros pradžioje apsidrausti internetu suteikė galimybę ir fiziniams asmenims. O šį rudenį, antrosios viruso bangos akivaizdoje šalies įmonėms pateikė atnaujintą darbuotojų COVID-19 draudimo pasiūlymą.

Daugiau

Verslas besikeičiančiame pasaulyje

Video seminaras: vadovų atsakomybės iššūkiai ir draudimo sprendimai

2020 metų gegužės 19 dieną advokatų kontora "Sorainen ir partneriai" bei draudimo brokerių bendrovė "Aon Baltic" surengė nuotolinį video seminarą "Vadovų atsakomybės iššūkiai ir draudimo sprendimai". Seminaro metu nagrinėjami D&O draudimo sutarties sudarymo ir vykdymo teisiniai iššūkiai bei aspektai bei išanalizuoti dažniausi vadovams pareiškiami ieškiniai. Pranešėjai: Darija Tonkich, Indrė Pelėdaitė, Jurgita Karvelė, Linas Pikšrys, Žygimantas Pacevičius.

Daugiau

Darbuotojų sveikata ir gerovė

Draustis galima: „Aon Baltic“ pasiūlė darbuotojų COVID-19 draudimą

Tarptautiniam draudimo paslaugų tinklui AON priklausanti draudimo brokerių bendrovė „Aon Baltic“ Lietuvos įmonėms jau siūlo darbuotojų COVID-19 draudimą, kurį „Aon Baltic“ platins kartu su rinkos lyderiu „Lietuvos draudimu“. Bendrovė siūlo tris skirtingus draudimo paketus, tačiau visų principas tas pats – draudėjas yra darbdavys, tačiau naudos gavėju tampa darbuotojas. Priklausomai nuo pasirinkto paketo, apdraustasis gali gauti išmoką, siekiančią iki 4000 eurų.

Daugiau

Darbuotojų sveikata ir gerovė

Koronavirusas: imunitetą lemiantys psichologiniai ir fiziologiniai veiksniai

Siaučiant naujojo viruso pandemijai, svarbus dalykas infekcijos prevencijai yra socialinių kontaktų atsiribojimas, tinkamas apsaugos priemonių vartojimas (kaukės ar respiratoriai, pirštinės) bei imuniteto stiprinimas. Tačiau ir saviizoliacija 100% neapsaugo nuo viruso, o tik sulėtina infekcijos plitimo mastus. Juk netgi lifto ore ar grįžus namo ant batų padų gali likti infekcijos pėdsakų. Todėl kontaktuoti su infekcija (didesnėje ar mažesnėje tikimybėje) gali bet kurios specialybės žmogus.

Daugiau

Verslas besikeičiančiame pasaulyje

Koronavirusas: patarimai klientams, turintiems kreditų draudimą

Dėl COVID-19 pandemijos ir pasaulio mastu taikomų suvaldymo priemonių poveikio daugelyje verslo sektorių prognozuojamas staigus pradelstų skolų augimas ir didėjantis bankrotų skaičius. Manome, kad šiuo itin neapibrėžtu laiku, dar svarbiau tampa tinkamai pasirūpinti įmonės operacijų dokumentais, gautinų skolų valdymu, Jūsų teisių užtikrinimu ir turimos kredito draudimo sutarties sąlygų ir įsipareigojimų vykdymu.

Daugiau

Verslas besikeičiančiame pasaulyje

Koronavirusas: kaip organizacijos gali sumažinti pandemijos riziką

2020 m. sausį Kinijos vyriausybė pripažino, kad naujasis virusas, apie kurį pirmą kartą pranešta Uhano mieste, perduodamas iš žmogaus žmogui. Nuo to laiko koronavirusas, oficialiai vadinamas COVID-19 (anksčiau – 2019-nCoV ūmus respiracinis susirgimas arba 2019-nCoV), paplito daugiau kaip dvidešimtyje šalių, juo, daugiausiai Kinijoje, užsikrėtė dešimtys tūkstančių žmonių.

Daugiau

Ekonomika ir verslas

Kas laukia 2020 metais? Pagrindinės verslo lyderių mintys

Praėjusieji metai nepagailėjo pasaulinei ekonomikai įtakos turėjusių rizikų bei iššūkių. 2019 m. organizacijoms teko akylai stebėti viską – nuo klimato pokyčių daromos įtakos ir geopolitinio netikrumo iki įtampos tarptautinėje prekyboje ir nuolat kintančių technologijų. Žengdami į naujus metus ir į naują dešimtmetį dėl vieno dalyko galime būti visiškai tikri – vis dar turėsime stengtis suvaldyti nuolatinius pokyčius ir nežinomybę.

Daugiau

Kibernetinė rizika

Duomenų privatumo kaina: žvilgsnis į BDAR baudas ir taisyklių nesilaikymo sąnaudos

Šiomis dienomis istorijos apie rimtus duomenų saugumo pažeidimus – jokia ne naujiena, vis tik į pranešimus apie tai, kad 2019 m. liepą didelei bendrovei įvykdžius pažeidimą, atskleista daugiau nei 100 mln. klientų asmeniniai duomenys, buvo atkreiptas didelis dėmesys.

Daugiau

Rizika ir inovacijos

Ateities judumas: paspirtukai, dalijimasis dviračiais, autonominės transporto priemonės ir kita

Ar tai būtų pavėžėjimas, ar sujungtos viešojo transporto sistemos, ar autonominės transporto priemonės, ar elektriniai paspirtukai – keliavimo mieste būdai keičiasi. Ateities transportą formuos technologinė bei skaitmeninė pažanga, skirta tam, kad būtų galima lengviau ir efektyviau patekti iš taško A į tašką B.

Daugiau

Rizika ir inovacijos

Ar esate pasirengę rizikai? 5 industrijų patirtis.

Šiandieniniai verslo lyderiai susiduria su vis platesnėmis rizikomis – ar tai būtų bandymas panaikinti nepalankios klientų reakcijos ir reputacijos žalą išėmus produktą iš apyvartos, ar mėginimas susigrąžinti sumažėjusį pasitikėjimą, ar atsakomybės iššūkiai po duomenų pažeidimo, ar siekis būti vienu žingsneliu toliau nuo pramonės trikdžių.

Daugiau

Rizika ir inovacijos

Top 10 didžiausių šių metų rizikų bei grėsmių

Ekonominiai nuosmukiai, besikeičiančios rinkos sąlygos ir prekės ženklo bei reputacijos apsauga – tai tik keletas pavojų, kurie neleidžia vadovams ramiai miegoti naktį. Globali ir tarpusavyje susijusi ekonomika lemia tai, kad įvykiai vienoje pasaulio dalyje gali turėti didelių pasekmių kitoje pasaulio dalyje.

Daugiau

Rizika ir inovacijos

Miškų gaisrai sukelia energetikos pramonės pokyčius

Kadangi auganti klimato rizika didina stichinių nelaimių dažnį ir intensyvumą, dėl besikeičiančių oro sąlygų žymiai didėja kita grėsmė – miškų gaisrai. Per pastaruosius dvejus metus rekordiniai miškų gaisrų nuostoliai kelia vis didesnę grėsmę žmonėms, nuosavybei ir verslui.

Daugiau

Rizika ir inovacijos

2019 metų verslo tendencijos: nepastovumo valdymas ir augimo skatinimas

Ištisus metus žiniasklaidoje antraštės mirga apie uraganus, didžiulius gaisrus, „Brexit“ ir pasaulinių prekybos sutarčių perrašymą, o organizacijos mėgina suvaldyti nepastovumą, siekdamos geriausiai pasinaudoti esamomis galimybėmis.

Daugiau

Rizika ir inovacijos

Savininkas ar nuomininkas: kas skatina pokyčius automobilių pramonėje?

Ištisus dešimtmečius nuosavas automobilis daugeliui žmonių buvo tarsi perėjimo į pilnametystę simbolis. Milijonai kilometrų kelių ir greitkelių buvo pastatyti siekiant padėti vairuotojams nusigauti iš vienos vietos į kitą.

Daugiau

Ekonomika ir verslas

Perėjimas nuo „plytų“ prie „paspaudimų“: sekime paskui vartotojų elgseną

Visame pasaulyje vyksta labai brangių produktų internetinės akcijos, nuo kurių mirga visos antraštės ir, kurios patraukia mūsų dėmesį, pradedant „Vienišių diena“ (angl. Singles Day) baigiant „Kibernetiniu pirmadieniu“ (angl. Cyber Monday).

Daugiau

Kibernetinė rizika

Klaidingas supratimas apie kibernetinių rizikų draudimą

Nesvarbu, ar tai yra duomenų pažeidimas, išpirkos reikalaujanti programinė įranga, ar duomenų vagystė, vykdoma elektroninio pašto žinutėmis – įmonės susiduria su nuolat kintančiomis kibernetinėmis grėsmėmis. Kibernetiniai nusikaltimai kainuoja iki 600 milijardų JAV dolerių kasmet.

Daugiau

Kibernetinė rizika

Ar egzistuoja draudimas nuo baudų už BDAR pažeidimus šalyse, kuriose vykdote veiklą?

Organizacijos visame pasaulyje sunerimo dėl galimo finansinio Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) poveikio. Labai svarbu išsiaiškinti, kaip skirtingose jurisdikcijose yra traktuojamas draudimas nuo baudų, teisinių ir kitų išlaidų bei įsipareigojimų, susijusių su duomenų saugumo pažeidimais.

Daugiau

Ekonomika ir verslas

Dešimtmetis po finansų krizės: organizacijos siekia sumažinti riziką, kad nepasikartotų pastaroji krizė

Dabar jau prabėgo 10 metų nuo 2007–2008 m. finansinės krizės, kuri daugelio manymu, buvo didžiausia finansinė krizė nuo Didžiosios depresijos laikų. Pasibaigus krizei buvo priimti tam tikri reglamentai, kuriais siekiama užkirsti kelią krizės pasikartojimui, todėl bankai jaučiasi tvirčiau.

Daugiau

Daugiau įžvalgų

Norėdami užtikrinti savo paslaugų kokybę, savo svetainėje naudojame slapukus. Prašome patvirtinti, kad naršydami svetainėje jūs sutinkate su jų naudojimu.

Daugiau informacijos

Sutinku