EN LV EE

Mūsų partneriai

Savo klientams visuomet stengiamės pateikti kuo platesnį patikimų ir profesionalių draudimo bendrovių pasiūlymų spektrą. Nors rinkdamiesi draudikus, kuriems galėtume patikėti savo klientų riziką, esame gana konservatyvūs ir atsargūs, visada skatiname sveiką konkurenciją draudimo rinkoje, nes tai suteikia maksimalią naudą mūsų klientams.

Balcia Insurance SE Lietuvos filialas

Balcia Insurance SE yra tarptautiniu mastu pripažintas bendrųjų draudimo paslaugų ekspertas, sukaupęs ilgametę darbo patirtį. Įkurta 1993 m. Latvijoje pavadinimu Baltijas Transporta apdrošināšana (vėliau žinoma kaip BTA prekės ženklas), ji netrukus tapo viena iš pirmaujančių plataus masto draudimo paslaugų teikėjų besivystančiose Baltijos šalių rinkose.

Daugiau

AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialas Lietuvoje

Draudimo bendrovė „BTA Baltic Insurance Company“ priklauso Vidurio ir Rytų Europos draudimo rinkos lyderei „Vienna Insurance Group AG“ (VIG) ir yra didžiausia jos bendrovė Baltijos regione. Beveik 200 metų veikianti, per 50 įmonių 25-iose šalyse valdanti VIG pirmauja Baltijos šalyse, kur grupės įmonės 2018 m. užima ketvirtadalį ne gyvybės draudimo rinkos.

Daugiau

ADB Compensa Vienna Insurance Group

Compensa Vienna Insurance Group yra Lietuvoje registruota uždaroji akcinė draudimo bendrovė, kuri nuo 2016 m. sausio 1 d. pradėjo veiklą Baltijos šalyse. Iki 2016 m. Lietuvoje veikė Lenkijos ne gyvybės draudimo bendrovės Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group Lietuvos filialas, kuris veiklą Lietuvoje vykdė nuo 2010 m. Įmonei augant ir plečiant savo veiklą Baltijos regione, buvo atlikti struktūriniai pakeitimai ir Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group Lietuvos filialas perleido savo verslą, kaip turto, teisių ir įsipareigojimų visumą, naujai akcinei draudimo bendrovei – Compensa Vienna Insurance Group.

Daugiau

ERGO Insurance SE Lietuvos filialas

ERGO yra viena pirmaujančių draudimo grupių Baltijos šalyse, siūlanti ne gyvybės, gyvybės bei sveikatos draudimą. Metinė įmokų suma ERGO Baltijos šalyse sudaro 280 mln. eurų. Per metus ERGO Baltijos šalyse klientams apmokėjo žalų už beveik 201 mln. eurų. Daugiau nei 640 tūkst. klientų Baltijos šalyse pasitiki ERGO grupės paslaugomis, patirtimi bei finansiniu stabilumu.

Daugiau

ADB Gjensidige

„Gjensidige“ Norvegijoje savo veiklą pradėjo prieš 200 metų, įsteigus draudimo nuo gaisro tinklą. Šiuo metu įmonių grupė veikia Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje ir Baltijos šalyse. „Gjensidige“ savo klientams teikia gyvybės bei ne gyvybės draudimo, taip pat bankininkystės, pensijų kaupimo ir kitas paslaugas. Norvegijoje „Gjensidige“ užima trečdalį visos ne gyvybės draudimo rinkos. Žodis gjensidige išvertus iš norvegų kalbos reiškia „abipusis“, o įmonės logotipas – žibintą laikantis sargas – ilgainiui tapo saugumo simboliu visoje Skandinavijoje.

Daugiau

If P&C Insurance AS filialas

Didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovė Šiaurės Europos regione, turinti daugiau nei 3,6 milijonus klientų. 2016 metais pajamos iš draudimo veiklos siekė 4,2 milijardus eurų. „If“ priklauso Suomijos „Sampo“ grupei. Bendrovė teikia draudimo paslaugas Švedijos, Norvegijos, Suomijos, Danijos, Baltijos šalių rinkose. Klientams siūlo tarptautines paslaugas tiek per savo filialus, tiek per partnerių tinklą. Pagrindinė „If“ būstinė yra Solnoje, Stokholmo priemiestyje.

Daugiau

AB Lietuvos draudimas

„Lietuvos draudimas“ – didžiausia ir ilgiausią patirtį sukaupusi draudikė, draudimo rinkos lyderė Lietuvoje ir didžiausia draudimo bendrovė Baltijos šalyse. Kas trečias besidraudžiantis Lietuvos gyventojas renkasi patikimą ir modernų „Lietuvos draudimą“.

Daugiau

UADB INVL Life

INVL – tai Baltijos šalyse pirmaujanti investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupė, kurios įmonės valdo pensijų, investicinius fondus ir gyvybės draudimo kryptis, individualius portfelius, privataus kapitalo ir kitas alternatyvias investicijas.

Daugiau