EN LV EE

Draustis galima: „Aon Baltic“ pasiūlė darbuotojų COVID-19 draudimą

Tarptautiniam draudimo paslaugų tinklui AON priklausanti draudimo brokerių bendrovė „Aon Baltic“ Lietuvos įmonėms jau siūlo darbuotojų COVID-19 draudimą, kurį „Aon Baltic“ platins kartu su rinkos lyderiu „Lietuvos draudimu“. Bendrovė siūlo tris skirtingus draudimo paketus, tačiau visų principas tas pats – draudėjas yra darbdavys, tačiau naudos gavėju tampa darbuotojas. Priklausomai nuo pasirinkto paketo, apdraustasis gali gauti išmoką, siekiančią iki 4000 eurų.

„Aon Baltic“ siūlo tris skirtingas draudimo produkto versijas, kainuojančias, atitinkamai 6 arba 18 eurų visam draudimo laikotarpiui – pusę metų. Visi trys paketai sudaryti iš dviejų dalių – išmokų už dienas praleistas ligoninėje ir vienkartinės išmokos pasibaigus hospitalizacijai.

„AON yra pasaulinis rizikos vertinimo ir valdymo rinkos lyderis, todėl net ir totalaus neapibrėžtumo laikotarpyje, kurį mums parūpino pasaulinė COVID-19 pandemija, bendrovės specialistams pavyko labai operatyviai pasiūlyti specialiai tam pritaikytą draudimo produktą. Kai kuriose šalyse jis jau platinamas ir vertinamas kaip vienas iš nedaugelio veiksmingų rizikos valdymo įrankių“, – sako Žilvinas Petrauskas, „Aon Baltic“ vadovas.

Jis pažymėjo, kad kol kas Lietuvos įmonėms siūlomas draudimas turi tam tikrų išlygų, tačiau neatmetama, kad keičiantis situacijai išlygų liks mažiau. „Mums labai gaila, bet kol kas draudimo nesiūlome gydymo įstaigoms – rizika ir neapibrėžtumas šiame sektoriuje kol kas pernelyg dideli. Kita vertus, pavyzdžiui, Italijoje, „Aon“ kelia draudžiamųjų amžiaus ribą, todėl neatmetu, kad sąlygos Lietuvoje taip pat keisis“, – paaiškino „Aon Baltic“ vadovas.

AON yra pasaulyje pirmaujanti profesionalių paslaugų įmonė, siūlanti rizikos valdymo ir sveikatos draudimo sprendimus. 50 tūkst. profesionalų komanda, veikianti 120 pasaulio šalių, naudodamasi sukaupta patirtimi ir informacija, analizuoja rinką ir kuria vertę klientams, siūlydami riziką mažinančius ir investicijų augimą įgalinančius sprendimus. Pagrindinė AON būstinė įsikūrusi Londone, akcijos kotiruojamos Niujorko vertybinių popierių biržoje (NYSE).

Jūsų įmonės darbuotojų COVID-19 draudimu pasirūpins:

Aušrinė Kurauskienė
Projektų vadovė
8 616 48199
ausrine.kurauskiene@aon.lt

Apie Aon Baltic