EN LV EE

Įsipareigojimas klientui

Suprantame jūsų verslo ypatumus ir žinome, kaip jūsų organizacijai suteikti vertės, leisiančios laiku reaguoti į besikeičiančias rinkas. Išsiaiškinsime jūsų poreikį ir atsižvelgsime į jūsų pastabas apie mūsų darbą kasmetinių oficialių apklausų metu. Paruošime planą, kuriame su jumis sutarsime apie užduotis ir mūsų darbo vertinimo kriterijus. Kompetentingai ir kruopščiai dirbsime pagal paruoštą planą nuolat stebėdami rezultatus.

Partnerystė

Esame patikimi patarėjai, susikoncentravę į jūsų poreikius ir prioritetus: draudimo programų auditas, grėsmių ir rizikų identifikavimas, rizikos mažinimo ir kontrolės rekomendacijos, patarimai renkantis tinkamiausią draudimo apsaugą, draudimo programos paruošimas.

Ekspertizė

Draudimo rinkos lyderių, kuriais galite pasitikėti, patirtis: apdrausto turto auditas, užklausų ruošimas draudimo bendrovėms, patarimai renkantis tinkamiausias draudimo sąlygas bei besąlygines išskaitas (franšizes), konkurso draudimo bendrovėms organizavimas, derybos su draudimo bendrovėmis, draudimo sutarties analizė ir apžvalga prieš ją pasirašant.

Inovacijos

Išsamūs ir tiksliai jūsų verslo poreikius atitinkantys sprendimai: draudimo rinkos naujienų pristatymas, rizikų valdymas ir aktualizavimas, konsultacijos apie rizikos mažinimą (inžinerinis ir techninis auditas, rizikos vertinimas).

Kompetencija

Individualios ir išskirtinės paslaugos: draudimo dokumentų peržiūra, draudimo sąlygų pasikeitimų priežiūra, draudimo įmokų administravimas, besibaigiančių draudimo sutarčių atnaujinimas, draudimo polisų nutraukimo administravimas, rinkos apžvalga, žalų administravimas ir konsultavimas.

Rezultatai

Aukščiausia įvykdytų darbų kokybė: teigiamų ilgalaikių rezultatų užtikrinimas, ateities veiksmų rekomendacijos, draudimo kaštų optimizavimas.