EN LV EE

Draudimo brokerių paslaugos

Dažnai klientai, nesinaudojantys draudimo brokerių paslaugomis ir dirbantys tiesiogiai su draudimo bendrove per jos agentą, nėra linkę keisti nusistovėjusių ilgalaikių santykių. Tai nėra bloga praktika, tačiau jie turėtų žinoti, jog agentas yra vienos konkrečios draudimo bendrovės atstovas. Net jei neturite priekaištų agento aptarnavimui, atsiminkite, kad pagrindinė jo užduotis – įtikinti Jus nekeisti draudimo kompanijos net ir tuo atveju, jei agento draudimo bendrovė negali pasiūlyti Jūsų poreikius atitinkančios draudimo apsaugos.

Priešingai nei draudimo agentas, atstovaujantis vieną draudimo kompaniją, draudimo brokeris yra nepriklausomas ir bendradarbiauja su daugeliu tiek Lietuvoje, tiek užsienyje veikiančių draudimo bendrovių. Draudimo brokeris turėtų pasiūlyti savo klientams labiausiai jų poreikius atitinkančią draudimo apsaugą už optimalią kainą.

Profesionalaus draudimo brokerio pagalba ypač aktuali įmonėms, savo veikloje susiduriančioms su didele, kompleksine, „nestandartine“ rizika, kurią apdrausti sudėtinga ir/arba brangu. Neretai draudimo bendrovės nuo tokios rizikos drausti atsisako arba draudžia nenoriai, nes neturi tam pakankamų finansinių išteklių, kompetencijos, perdraudimo ar pan. Geras draudimo brokeris padės ne tik apdrausti tokią riziką bet, jei reikia – patars, kaip sumažinti ar suvaldyti ją kitomis nei draudimas priemonėmis.

Susisiekime!
Norėdami užtikrinti savo paslaugų kokybę, savo svetainėje naudojame slapukus. Prašome patvirtinti, kad naršydami svetainėje jūs sutinkate su jų naudojimu.

Daugiau informacijos

Sutinku