EN LV EE

Darbas Aon

Darbas „Aon Baltic“ komandoje gali būti vertinamas kaip reikalaujantis daug pastangų ir pateikiantis iššūkių, tačiau tuo pat metu jis leidžia džiaugtis rezultatais ir suteikia daug galimybių.

Savo darbuotojams mes siūlome:

Iššūkius!
Aukščiausius reikalavimus mūsų darbo kokybei nustato tiek mūsų klientai, tiek kolegos, tiek mes patys. Šių lūkesčių pateisinimas ir viršijimas mus motyvuoja ir suteikia galimybę džiaugtis laimėjimais. Darbas „Aon Baltic“ komandoje gali būti vertinamas kaip reikalaujantis daug pastangų ir pateikiantis iššūkių, tačiau tuo pat metu jis leidžia džiaugtis rezultatais ir suteikia daug galimybių.

Tobulėjimą!
Turbūt nėra geresnio būdo mokytis ir tobulėti nei įgyti žinių ir patirties esant geriausių rinkos profesionalų komandos nariu. „Aon Baltic“ suteikia galimybę ne tik tobulėti dirbant profesionalų komandoje, bet ir gilinti žinias studijuojant, dalyvaujant įvairiuose mokymuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, mokantis užsienio kalbų ir kt.

Karjerą!
„Aon Baltic“ suteikia karjeros galimybes kiekvienam darbuotojui. Pirmenybė teikiama tiems, kurie įrodo esą savo srities profesionalai, turintys motyvacijos darbui, norą ir sugebėjimą prisiimti didesnę atsakomybę.

Patrauklų atlygio paketą!
Ar turite svajonę? Susiekime Jūsų asmeninius tikslus su mūsų tikslais. Mes stengiamės kiekvienam darbuotojui užtikrinti sąžiningą atlygį už jo pastangas ir indėlį siekiant bendros „Aon Baltic“ gerovės. Esame tikri, kad bendrovė turi sąžiningai dalintis su darbuotojais savo pelnu. Kiekvienas darbuotojas bendrovės lėšomis apdraudžiamas nuo nelaimingų atsitikimų. Papildomi atlygio būdai (sveikatos ir kaupiamasis gyvybės draudimai, automobilis, telefonas, maistpinigių priedai ir pan.) yra įprasti, tačiau kiekvienu atveju aptariami individualiai.

205

kolegos Lietuvoje

255

kolegos Baltijos šalyse

50 000

kolegų visame pasaulyje