EN LV EE

Darbuotojų motyvavimo programos

Viena iš veiksmingų priemonių, stiprinančių darbuotojų lojalumą kompanijai ir gerinančių darbdavio įvaizdį potencialių specialistų akyse yra darbuotojų motyvavimo programos, sparčiai populiarėjančios ne tik paslaugų ar finansų, bet ir gamybos, net mažmeninės prekybos sektoriuose. Darbuotojų motyvavimo programas įmonės renkasi, nes tai vienas geriausiai kainos ir naudos atžvilgiu subalansuotų sprendimų, kurio naudą darbuotojas netrunka pajusti. Be to, čia daug erdvės individualiems sprendimams, pritaikytiems konkrečiam žmogui, o kiekvienas personalo vadovas puikiai žino, jog bet kurios skatinimo priemonės sėkmės raktas – kuo geriau patenkinti žmogaus poreikius.

Rinkoje darbuotojų draudimas jau tikrai nebe naujiena, džiugu, kad dabar vis daugiau įmonių atranda šį būdą parodyti, kad yra patrauklūs darbdaviai, vertinantys savo žmones ne žodžiais, o darbais. Juolab, kad šiandien pasirinkimas tikrai yra: draudimo rinka susiformavusi ir patikima, patirties sukaupta, darbuotojai jau pažįsta draudimo skonį ir privalumus, geba naudotis jo suteikiamomis naudomis ir tikrai vertina tokiu būdu rodomą darbdavio dėmesį.

Susisiekime!

Inga Griniuvienė

Motyvavimo programų grupės vadovė

+370 640 46067 inga.griniuviene@aon.lt
Norėdami užtikrinti savo paslaugų kokybę, savo svetainėje naudojame slapukus. Prašome patvirtinti, kad naršydami svetainėje jūs sutinkate su jų naudojimu.

Daugiau informacijos

Sutinku