EN LV EE

Individualūs draudimo sprendimai

Indiviadualūs draudimo sprendimai – viena iš išskirtinių „Aon Baltic“ teikiamų paslaugų. Mes sukuriame ir įgyvendiname vientisas draudimo programas tiek pavienėms įmonėms, tiek įmonių grupėms – kad ir kaip plačiai ar skirtingai yra išskaidytos jų veiklos sritys ar teritorijos. Sukurdami ir adaptuodami vieningą, skaidrią draudimo politiką, suteikiame savo klientams galimybę aiškiai suvokti ir valdyti riziką bei sąnaudas atskiroje įmonėje ar grupės mastu.

Pagrindinis šio sprendimo tikslas yra optimaliai apsaugoti turtą, finansinius srautus, atsakomybę bei žmogiškuosius išteklius. Įgyvendinus šią programą, sumažinamos tiek tiesioginės (įmokos), tiek netiesioginės (pvz., franšizės, neapdrausti nuostoliai, nuostolių prevencijos sąnaudos, administravimo sąnaudos ir pan.) draudimo sąnaudos.

Individualaus draudimo sprendimo sukūrimas ir įgyvendinimas dažnai pareikalauja daug laiko ir pastangų. Didžiąją dalį šio darbo prisiimame mes. Kai bendromis pastangomis įgyvendiname draudimo programą, klientai neabejodami gali leisti sau prie draudimo klausimų sugrįžti vos kartą per metus, o likusį laiką skirti įmonės pagrindinei veiklai.

Šią paslaugą ypač vertina Lietuvos bendrovės, vykdančios veiklą Latvijos/Estijos teritorijose, kur integruotų draudimo programų dėka yra pasiekiamas draudimo apsaugos ir sąlygų (kainų) suderinamumas.

Susisiekime!