EN LV EE

Draudimo produktų pardavimas internetu

Vertiname savo klientus, todėl siekiame, kad mūsų draudimas.lt svetainėje galėtumėte apsidrausti greitai ir kuo palankesnėmis sąlygomis. Siekdami viršyti klientų lūkesčius, nuolat ieškome būdų, kaip tobulinti savo teikiamas paslaugas ir pasiūlyti savo klientams dar daugiau naudos.

Stengiamės, jog draudimas.lt svetainėje būtų itin paprasta ir patogu apsidrausti. 2012 metais didžiausioje Baltijos šalyse progreso konferencijoje LOGIN 2012 esame pripažinti geriausiu el. komercijos projektu. Toje pačioje konferencijoje 2014 metais draudimas.lt mobilioji programėlė buvo pripažinta geriausiu mobiliuoju el. komercijos projektu.

Per metus draudimas.lt svetainėje išduodame virš 200 000 draudimo polisų, o draudimas.lt komanda atsiliepia į 50 tūks. klientų skambučių ir parašo 0,25 mln. elektroninių laiškų.

Draudimas.lt svetainėje klientai gali palyginti visų šalies draudimo bendrovių pasiūlymus ir išsirinkti geriausią automobilių privalomajį ir kasko, kelionių, turto bei nelaimingų atsitikimų draudimą.

Susisiekime!