EN LV EE

ADB Gjensidige

„Gjensidige“ Norvegijoje savo veiklą pradėjo prieš 200 metų, įsteigus draudimo nuo gaisro tinklą. Šiuo metu įmonių grupė veikia Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje ir Baltijos šalyse. „Gjensidige“ savo klientams teikia gyvybės bei ne gyvybės draudimo, taip pat bankininkystės, pensijų kaupimo ir kitas paslaugas. Norvegijoje „Gjensidige“ užima trečdalį visos ne gyvybės draudimo rinkos. Žodis gjensidige išvertus iš norvegų kalbos reiškia „abipusis“, o įmonės logotipas – žibintą laikantis sargas – ilgainiui tapo saugumo simboliu visoje Skandinavijoje.

Baltijos šalyse klientams siūlomos visos ne gyvybės draudimo rūšys: turto, kelionės, asmens, pirkinio, privalomasis vairuotojų ir kasko draudimas. Įmone Baltijos šalyse pasitiki 415 000 klientų, o juos aptarnauja 824 darbuotojai. Suburta išskirtinės kompetencijos šeimos draudimo specialistų komanda, o.„Gjensidige“ direktorius Marius Jundulas yra tarp dažniausiai žiniasklaidoje cituojamų šalies įmonių vadovų.

Kasdienė „Gjensidige“ veikla grindžiama profesionaliu rūpesčiu klientais. Todėl siekiama suteikti aukščiausio lygio aptarnavimą. Ne tik teikiamas platus draudimo paslaugų spektras, bet ir itin operatyviai reaguojama į užklausimus ar pranešimus apie nutikusį įvykį. Dedamos visas pastangos, kad su klientas jaustųsi saugiai.

Įmonė didžiuojasi žalų administravimo procesu- situacija įvertinama ir nuostoliai atlyginami itin sparčiai: 27% visų žalų išsprendžiamos vos vienu skambučiu. Internetu registruotos žalos atlyginamos vidutiniškai vos per 5 darbo dienas. Kiekvieną mėnesį pataisoma apie 2700 automobilių, atstatoma 600 būstų, pagalbą užsienyje suteikiama 250 žmonių.

„Gjensidige“ dalijasi su kitais: remia legendinį krepšinio klubą „Žalgiris“ ir aktyviai prisideda prie „Maisto banko“ veiklos, skatina psichologinio klimato šalyje gerinimą su iniciatyva „Rask laiko pokalbiui“, o fizinę sveikatą ir artimus ryšius stiprina prisidėdami prie „Trenkturo“ organizuojamų pėsčiųjų žygių.