EN LV EE

ERGO Insurance SE Lietuvos filialas

ERGO yra viena iš pirmaujančių draudimo bendrovių Baltijos šalyse, siūlanti ne gyvybės, gyvybės bei sveikatos draudimą. Daugiau nei 650 tūkst. klientų Baltijos šalyse pasitiki ERGO grupės teikiamomis paslaugomis, patirtimi bei finansiniu stabilumu. Per metus ERGO Baltijos šalyse klientams apmoka žalų už maždaug 143 mln. eurų.

Baltijos šalyse veikiančios ERGO bendrovės priklauso tarptautinei ERGO grupei, atstovaujamai daugiau nei 30 šalių Europoje ir Azijoje. Pagrindinė ERGO akcininkė – viena iš didžiausių pasaulyje perdraudimo grupių „Munich Re“.

Remiantis „DDB Brand Capital“ prekių ženklų tyrimo duomenimis (2018 m.), ERGO pripažinta geriausią kainos ir kokybės santykį siūlančia draudimo bendrove Lietuvoje.

ERGO inicijuoja bei dalyvauja socialinėse iniciatyvose, susijusiuose su visuomenės saugumu, aplinkosauga, sveika gyvensena. Jau keletą metų bendrovė remia „Kino pavasarį“, „Velomaratoną“, bendradarbiauja su „SOS vaikų kaimai“ Lietuvoje organizacija, remia iniciatyvą „Už saugią Lietuvą“.

Bendraudami su klientais, ERGO darbuotojai daugiausia dėmesio skiria kliento poreikiams ir lūkesčiams išsiaiškinti. Atsižvelgdami į juos, pateikia tinkamiausius draudimo sprendimus.