EN LV EE

ADB Compensa Vienna Insurance Group

Compensa Vienna Insurance Group yra Lietuvoje registruota uždaroji akcinė draudimo bendrovė, kuri nuo 2016 m. sausio 1 d. pradėjo veiklą Baltijos šalyse. Iki 2016 m. Lietuvoje veikė Lenkijos ne gyvybės draudimo bendrovės Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group Lietuvos filialas, kuris veiklą Lietuvoje vykdė nuo 2010 m. Įmonei augant ir plečiant savo veiklą Baltijos regione, buvo atlikti struktūriniai pakeitimai ir Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group Lietuvos filialas perleido savo verslą, kaip turto, teisių ir įsipareigojimų visumą, naujai akcinei draudimo bendrovei – Compensa Vienna Insurance Group.

Compensa Vienna Insurance Group yra „Vienna Insurance Group“ (VIG) dalis. Maždaug 50 VIG kompanijų, veikiančių 25 šalyse, šiuo metu dirba daugiau nei 25 tūkst. darbuotojų. Remiamės beveik 200 metų patirtimi draudimo sektoriuje, kuri leidžia mums efektyviai rūpintis kiekvienu klientu. Draudimo sprendimus vystome atsižvelgdami tiek į klientų asmeninius poreikius, tiek ir į jų gyvenamosios vietovės specifiką, todėl esame vieni iš draudimo sektoriaus lyderių Austrijoje ir Vidurio bei Rytų Europos šalyse.

ADB Compensa Vienna Insurance Group veiklą Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse kaip savarankiška draudimo bendrovė pradėjo 2016 m. sausio 1 d. Iki tol Lietuvoje veikė Lenkijos ne gyvybės draudimo bendrovės „Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group“ Lietuvos filialas, veiklą vykdęs nuo 2010 m.

Gerai žinoma reitingų agentūra „Standard & Poors“ Vienna Insurance Group yra suteikusi A+ reitingą su stabilia perspektyva. Tai reiškia, kad VIG yra viena geriausiai vertinamų kompanijų Vienos vertybinių popierių biržos ATX indekse. Vienna Insurance Group akcijos listinguojamos Vienos ir Prahos akcijų biržose. Daugiausiai VIG akcijų – 70 proc. – turi „Wiener Städtische Versicherungsverein“, o likusi akcijų dalis – laisvosios.

Vienna Insurance Group atsakomybė – suteikti savo klientams finansinę apsaugą nuo galimų rizikų. Grupė laikosi strategijos, kuria skirtingose rinkose vysto skirtingus prekių ženklus. Jos sėkmė ir ryšys su klientu priklauso nuo kiekvieno prekių ženklo ir praktinių žinių, sukauptų vietos rinkoje.

Vienna Insurance Group daug dėmesio skiria ne tik Austrijos, bet ir Centrinės bei Vidurio Europos šalių rinkoms. Daugiau nei pusė Grupės pasirašytų įmokų sugeneruojama būtent Centrinės bei Vidurio Europos šalyse. Šiame regione sutelkta Vienna Insurance Group veikla pirmiausia atspindi ekonomikos augimo prognozes – čia numatomas dvigubai spartesnis ekonomikos augimas nei Vakarų Europoje. Be to, Centrinės ir Vidurio Europos šalių rinkose išdraustumas yra mažesnis už ES vidurkį.